МАНДРІВНИЙ АЛЬБОМ STEPA

Головна » Статті » Велотехнозона » Прибамбаси

Технічний бік великодної веломандрівки.


Велосипед. CUBE AIM. Він новенький. До цієї мандрівки його пробіг склав приблизно 300 км. Також до цієї мандрівки я вже умудрився на ньому зламати і відремонтувати ричаг на манетці. А ще жорстко загуркотіти на бетон. Результатом падіння була конкретна вісімка на задньому колесі і ледь помітна на передньому. на скільки міг усунув вісімки. Видно обід трохи деформувався в результаті падіння, тому ідеального колеса вже добитись не зміг. Довелось трохи відпустити вібрейк.
Багажника нема а в дальні мандрівки треба взяти спорядження, а куди? Ладувати все в наплічник недобре. Їхати коли велика вага знаходиться високо і незручно і чревате падінням.
Я купив дві однакових підрамних сумки максимально великого розміру що були в магазині. В одну помістились всі ремонтні матеріали, інструменти, насос, ганчірка, запасні батарейки для фотоапарата, запасний ліхтар, ніж і ще купа всіляких потрібних дрібниць. В другу ввійшло бальше як пів буханки круглого хліба, кавалок шинки і апельсин :) Далі. у мене є два однакових спальники і у них чудові такі компресійники. Ідеально. Порозпихав спорягу по компресійниках і причепив до ровера. Один спереду на руль за допомогою строп з фастексами (це два нагрудних ремінці які відчепив від однакових рюкзаків). Другий під сідло за допомогою багажного гумового жгута. Спочатку компресійник я прикріпив перпендикулярно і він робив вихиляси в такт педалюванню. Якоїсь незручності я не відчував та раптом я зрозумів що за кілька десятків кілометрів торбочку потре на шмаття. Обабіч дороги знайшов всюдисущу пет-пляшку і вирізав з неї прокладку яку вставив між підсідельним штирем та компресіником. І нащо ці всі мудрування з пляшками коли треба було всього-навсього прикріпити вантаж паралельно :) потім я так і зробив. Також було встановлено фляготримач під 1,5 л пляшку і торбочка для смартфона з GPS.



Спорядження. Рюкзак Deuter Speed lite 30 з гідропаком на 2л. Воду попивати під час велосипедної мандрівки рекомендується часто тому трубка поїлки під ротом дуже зручно. Крім гідропака в рюкзак ввійшло:  плащ пончо, горня, газовий пальник, балон із залишками газу від попередніх мандрівок Карпатами, аптечка, обмилок, дезодорант, паспорт, гроші, два снікерса, мобілка і ліхтар налобний. Загальна вага рюкзака приблизно 4 кг.

Спальник FINMARK XL фірми Fjord Nansen з синтетичним утеплювачем вагою 780г і пуховий спальник HALTI вагою 600г. Бівакзак з тайвека вагою 200г. Все це ввійшло в компресійник на рулі.

Гамак похідний з москітною сіткою виробництва КВН. Вага 950г. Тент виробництва КВН вагою 350г. Запасні шкарпетки, низ термобілизни, термофутболка. Це було спаковано в задній компресійник.

NOKIA C5 в якості навігатора. 

Загальна вага всього краму становила приблизно 10кг що давало можливість обійтись без традиційного багажника та баула. Все  підпасовано ретельно але тільки з того що вже було у мене в наявності. Вцілому я задоволений саме таким способом кріплення вантажу у веломандрівці. Є деякі моменти які слід доопрацювати і це теж цікаво. Наприклад компресійники. Щоб вберегти речі від можливого намокання їх спочатку складав в поліетиленові пакети. А можна придбати підходящого розміру гермомішки, від компресійників взяти боковинки та стягуючі стропи з пряжками. Також доробити кріплення як переднього на руль так і заднього на підсідел. Ось зразок:







Також дістало часте знімання рюкзака для того щоб карту глянути тому планую створити щось подібне до цього:



Категорія: Прибамбаси | Додав: step (28.04.2011)
Переглядів: 895 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Наше опитування

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук