МАНДРІВНИЙ АЛЬБОМ STEPA

Головна » Статті » Корисні знання » Транспортні питання

Правила перевезення багажу: в поїзді, літаку, автобусі


Кожен мандрівник, пересувається на будь-якому виді транспорту, має багаж, тобто, речі особистого користування, які упаковані в різні сумки, і тому повинен знати правила перевезення багажу в поїзді, літаку і автобусі.

Правила перевезення багажу в літаку

Існує безліч авіакомпаній і в кожній з них передбачені свої правила перевезення багажу в літаку, але всі вони повинні відповідати встановленому законодавством. У відповідності з цими правилами, кожна людина, починаючи з двох років, може безкоштовно перевозити до 10 кг багажу. Деякі авіакомпанії піднімають цю цифру до 20-30 кг. Крім цього, передбачена ручна поклажа, яка береться з собою в салон. Це може бути кейс, ноутбук, дитяче харчування, парасолька і ін Ручна поклажа не зважується, але за правилами не повинна бути більше 5 кг. Якщо багаж великогабаритний або має вагу, що перевищує 32 кг, оплата за його перевезення буде проходити за встановленими тарифами.

При перевозі в багажі цінних речей можна його оцінити. Але перевіз оціненого багажу вимагає додаткової оплати. Після отримання номерної бирки за багаж, відповідальність за його збереження переходить в руки авіакомпанії. Весь багаж повинен бути переправлений тим же рейсом і виданий в місці призначення.

Правила перевезення багажу в поїзді

Під час подорожі залізницею кожен пасажир повинен знати правили перевезення багажу в поїзді. Кожен пасажир може перевозити з собою до 36 кг багажу, не рахуючи ручної поклажі. СВ вагони та 2-х місні купе передбачають перевезення багажу до 50 кг, але не перевищує 180 см в рості.

До речей ручної поклажі належать різні види упаковок, які поміщаються в спеціально відведені в купе місця. При проїзді в поїздах місцевого і дальнього сполучення пасажири повинні дотримуватися наступні правила перевезення багажу в поїзді:

1. Додатково до ручної поклажі можна провозити з собою багаж, вагою не більше 14 кг з оплатою за тарифом «багаж на руках».

2. Можна провозити з собою в купе багаж вагою до 50 кг, маючи на руках додатково куплений проїзний квиток на одне місце за повною вартістю.

3. Провезення багажу, що важить до 150 кг, возможет тільки в окремому купе, заплативши за всі чотири місця.

За схоронність перевезеного багажу відповідає сам пасажир. Розміщення ручної поклажі в проходах, коридорах, тамбурах і місцях для пасажирів категорично заборонено.

Правила перевезення багажу в автобусі

Кожен пасажир має право перевозити в приміських і міжміських рейсах свої особисті речі, дотримуючи при цьому правила перевезення багажу в автобусі:

1. Безкоштовно перевозиться багаж, вагою до 30 кг і розміром не перевищує 40х60 см. У це число входить і перевіз дрібних тварин у клітках.

2. Згідно тарифом за багаж перевозиться поклажу, розміром не перевищує 50х100 см.

3. У багажному відділенні автобуса дозволено перевозити особисті речі розміром не більше 60х100 см за оплату двох місць багажу.

Правила перевезення багажу в автобусі свідчать, що весь здаваний багаж повинен бути тільки у справній упаковці. Заборонено перевозити отруйні, вогненебезпечні, вибухові та отруйні речовини.
Категорія: Транспортні питання | Додав: step (03.05.2013)
Переглядів: 916 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Наше опитування

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук