МАНДРІВНИЙ АЛЬБОМ STEPA

Головна » Статті » Корисні знання » Корисне

Таблиці розмірів взуття та одягу.


При купівлі одягу і взуття в закордонних інтернет - магазинах, найбільш озадачує підбір необхідного розміру. Здавалося б все просто, занєм який носимо розмір - берем і купуєм аналогічний. Але на ділі не все так просто. Добре якщо бренд Вам знайомий і розмір вказаний у звичному для вас форматі, а якщо ні? Проблем, які необхідно вирішити, декілька. І всі вони сплетені в своєрідний «гордіїв вузол», над яким і доведеться поламати голову. Давайте розглянемо всі ці моменти докладніше.

Практично всі виробники одягу і взуття мають свої шкали розмірів, які часом можуть відрізнятися від загальноприйнятих. Також розміри одягу і взуття одного і того ж виробника можуть варіювати залежно від конкретної моделі.
США, Європейські країни, Росія мають різні системи позначення розмірів одягу і взуття. І якщо товар випущений для конкретного ринку, то він буде забезпечений відповідними даними щодо розміру.

Отже, ви вирішили придбати одяг або взуття в закордонному інтернет - магазині. Раніше вироби цього бренду не купували. Що ж робити і як не потрапити в халепу?
Поміряти звичайно найкращий спосіб але найдоступнішим є підбір по таблиця відповідності розмірів.
Є т.зв. «Узагальнені таблиці» відповідності розмірів. Але, як справедливо відзначають  досвідчені інтернет - шоппери, подібні таблиці нагадують «середню температуру по лікарні, яка як і раніше 36.6, а серед хворих вже два небіжчика». Тут вже грає роль фактор везіння. Більш впевненіше  підібрати речі можна орієнтуючись по таблицям конкретного виробника.  Саме ці таблиці я збираю і викладаю у даній статті.

Таблиця розмірів SHIMANO



Таблиця розмірів SALOMON






Категорія: Корисне | Додав: step (15.07.2013)
Переглядів: 670 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Наше опитування

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук